Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych EL-MECH-PLAST został utworzony w 1998 roku. Jego pomysłodawcą, założycielem i jednoosobowym właścicielem był Józef Jedziniak. Obecnie firma działa w formie spółki jawnej o nazwie: EL-MECH-PLAST Jedziniak Spółka Jawna. Produkuje akcesoria meblowe z tworzyw sztucznych dla przemysłu meblarskiego, głównie obrzeża oraz profile meblowe. Hale produkcyjne i magazynowe zlokalizowane są na terenie Zakładów Tworzyw Sztucznych GAMRAT S.A. w Jaśle.

Na nasze produkty posiadamy ATESTY HIGIENICZNE NR B-BK-60211-0098/21 oraz B-BK-60211-0565/21


firma1a
firma1b

Bogate doświadczenie w konstruowaniu i budowie maszyn przekłada się na nowoczesne rozwiązania w poszczególnych etapach produkcji. Nad zachowaniem najwyższej jakości produkowanych wyrobów czuwa doświadczony personel techniczny. Aby utrzymać swą pozycję na rynku - poprzez oferowanie nowych produktów i podnoszenie jakości - Firma sukcesywnie poszerza i modernizuje park maszynowy oraz wdraża nowe technologie. Działania te należą do priorytetów Firmy.


firma2a
firma2b

EL-MECH-PLAST kieruje swą ofertę nie tylko na rynek krajowy, ale również w istotnej części na rynki zagraniczne. Odbiorcami produktów firmy EL-MECH-PLAST są firmy z Czech, Słowacji, Grecji oraz w głównej mierze firmy rynków wschodnich, tj. Ukrainy, Białorusi, Litwy, Estonii, Rosji czy Bułgarii gdzie firma dostarczyła i uruchomiła kompletną linię technologiczną do przetwarzania tworzyw sztucznych.