budynek

EL-MECH-PLAST Jedziniak Spółka Jawna, to polska firma, której historia powstania sięga roku 1998. Trzon produkcji stanowią obrzeża PVC oraz ABS. W ofercie znajduje się też szereg innych profili i akcesoriów z tworzyw sztucznych dla przemysłu meblarskiego. Podstawowe produkty opatrzone są Atestem Higienicznym wydawanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. Biuro oraz hale produkcyjne i magazynowe zlokalizowane są na terenie Zakładów Tworzyw Sztucznych GAMRAT S.A. w Jaśle. Oprócz działalności produkcyjnej firma zajmuje się konstruowaniem i budową maszyn, wdrażaniem nietypowych profili wg wytycznych klientów – nie tylko dla branży meblarskiej.

shoping
Na nasze produkty posiadamy ATESTY HIGIENICZNE
NR B-BK-60211-0098/21 oraz B-BK-60211-0565/21
Bogate doświadczenie w konstruowaniu i budowie maszyn przekłada się na nowoczesne rozwiązania w poszczególnych etapach produkcji. Nad zachowaniem najwyższej jakości produkowanych wyrobów czuwa doświadczony personel techniczny. Aby utrzymać swą pozycję na rynku - poprzez oferowanie nowych produktów i podnoszenie jakości - Firma sukcesywnie poszerza i modernizuje park maszynowy oraz wdraża nowe technologie. Działania te należą do priorytetów Firmy.

EL-MECH-PLAST kieruje swą ofertę nie tylko na rynek krajowy, ale również w istotnej części na rynki zagraniczne. Odbiorcami produktów firmy EL-MECH-PLAST są firmy z Czech, Słowacji, Grecji oraz w głównej mierze firmy rynków wschodnich, tj. Ukrainy, Białorusi, Litwy, Estonii, Rosji czy Bułgarii gdzie firma dostarczyła i uruchomiła kompletną linię technologiczną do przetwarzania tworzyw sztucznych.


budynek