budynek


Nowe Wzory!!!


Z RADOŚCIĄ PRZEDSTAWIAMY NAJNOWSZE OBRZEŻA Z DOPASOWANIEM DO WIODĄCYCH PRODUCENTÓW PŁYT MEBLOWYCH

Czytaj dalej >>
Nowe wzory!


Bieżący rok przynosi wiele nowości w branży meblarskiej, czołowi producenci wprowadzili lub właśnie wprowadzają swoje nowe propozycje płyt meblowych. Wybór jest tak duży, że tylko wyobraźnia ogranicza indywidualnego klienta w kreacji własnych stylizacji meblowych. Wychodząc naprzeciw nowościom, EMP rozpoczął wprowadzanie nowych obrzeży z dopasowaniem do rynkowych nowości, koncentrując się na płytach Egger ale nie tylko. Prosimy śledzić listę obrzeży, gdyż będzie się sukcesywnie uzupełniać o nowe pozycje!

nowe


budynek


Warsaw Home 2023


Nasza firma w ostatnich miesiącach mocno zaznaczyła swoją obecność na krajowym rynku, poprzez udział w trzech wydarzeniach branżowych, mianowicie w targach Home Design w Rzeszowie, Drema w Poznaniu oraz Warsaw Home w Nadarzynie. Z pewnością przyczynkiem do obecności na wspomnianych targach jest jubileusz 25-lecia firmy!
Zależało nam na tym, aby podkreślić i zaprezentować swoje wieloletnie doświadczenie, jako polskiego producenta obrzeży oraz innych profili przeznaczonych dla branży meblarskiej. Już wkrótce nowe kolekcje głównych producentów płyt meblowych, EMP zaczyna już przygotowania idące w kierunku produkcji odpowiednio dopasowanych obrzeży!
DREMA 2023


Nasza firma, podobnie jak w zeszłym roku, była jednym z wystawców 39. edycji targów DREMA - wydarzenia, które pomaga przedstawicielom przemysłu drzewno-meblarskiego nawiązywać perspektywiczne relacje biznesowe i znajdować nowych klientów.
Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska, poświęcony nam czas oraz liczne miłe słowa, jakie padły pod adresem el-mech-Plast! Liczymy, że nowe kontakty, jakie udało się nam nawiązać, zaowocują długoletnią współpracą!

budynekPonad pół tysiąca dekorów


Miło nam poinformować, że ilość poszczególnych dekorów obrzeży przekroczyła już pół tysiąca! W ofercie znajdziecie Państwo dopasowania do najbardziej popularnych płyt meblowych, producentów takich jak: Egger, Kronospan, Pfleiderer, Falco i innych. Ostatnio dodane obrzeża to wybór z nowej kolekcji firmy Kronospan – obrzeża drewnopodobne i uni-kolory. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
TARGI HOME DESIGN – RZESZÓW 25-26 MARZEC 2023


Za nami targi Home Design – lokalna impreza targowa zrzeszająca architektów, projektantów, producentów, sklepy i firmy usługowe szeroko pojętej branży meblowej i nie tylko. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko – zarówno naszym „starym” klientom, jak i tym, którzy z firmą el-mech-Plast zetknęli się po raz pierwszy. Miła atmosfera, towarzyszące imprezy targowe o innej tematyce, tematyczne panele dyskusyjne – wszystko to sprawiło, że nie sposób było się nudzić!

budynek25 lecie polskiego producenta obrzeży meblowych


W tym roku el-mech-Plast Spółka Jawna świętuje ćwierć wieku działalności. To polska firma, obecna na rynku nieprzerwanie od 1998 roku oferująca szeroki asortyment obrzeży oraz innych profili przeznaczonych dla branży meblarskiej. Wieloletnie doświadczenie w produkcji, własny dział konstrukcyjny i polityka cenowa sprawiły, że aktualna oferta cieszy się popularnością na rynku krajowym i zagranicznym. W ubiegłym roku, produkty EMP prezentowane były, m.in. na targach „Maderalia” w hiszpańskiej Walencji oraz w kraju, podczas targów „Drema” w Poznaniu. Duża elastyczność produkcji i szybka reakcja na zapytania klientów to recepta na wieloletnią współpracę oraz zdobycie zaufania u nowych odbiorców w Europie i nie tylko.

Czytaj dalej >>
Trudna sytuacja w branży i nowe wyzwania


Szacuje się, że obecnie w firmach meblarskich znajduje zatrudnienie około 200 tysięcy osób. Kolejne 200 tysięcy pracuje w przedsiębiorstwach powiązanych z tą branżą. W wyniku dotychczasowych sankcji, związanych z agresją zbrojną Rosji na Ukrainę, polskie firmy działające w branży meblarskiej nie mogą importować atrakcyjnych cenowo materiałów drewnopochodnych – płyt, sklejek itp. z Rosji i Białorusi. Fakt ten bezpośrednio przełożył się na wzrost cen gotowych mebli oferowanych przez rodzimych producentów.

Czytaj dalej >>

budynek


budynek


DREMA 2022


Światowe marki, liderzy rynku oraz firmy stawiające na innowacyjność, rozwój i trwałe relacje biznesowe zawitały do Poznania. Impreza targowa trwała od 13 do 16 września 2022. El-mech-Plast Sp.J. był jednym z wystawców. Mieliśmy okazję zaprezentować najnowsze dekory w zakresie obrzeży meblowych oraz nowe produkty, jak choćby aluminiową listwę kuchenną. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za zainteresowanie oraz chęć nawiązania współpracy!